Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál a legkedvezőbb...

Melyik banknál a legkedvezőbb számlátnyitni tanulóként?

Figyelt kérdés

A XXI.század elvárása, hogy a felsőoktatásban résztvevő hallgatóknak saját bankszámlájuk legyen, így könnyítve meg pénzügyeit. Néhány bank külön gondol a fiatalokra, s különböző kedvezményes számlacsomagokkal csalogatja őket(pl.:OTP junior -> 18-24éveskorig, K&H trambulin 18-25 éves korig). Amennyiben Ön tud hasonló kedvezményes lehetőségekről, vagy tapasztala révén hasznos tanácsot tud adni a témában kérem válaszával segítse döntésem!


Köszönettel: A kérdező


2010. máj. 27. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Otp junior. nekem bevált. meg az se hátrány, h minden sarkon van automatájuk... :):)
2010. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az Inter-Európa Banknál (ma már CIB) nyitottam számlát, részben azért, mert szerződésben is volt az egyetemem, ahová bejutottam. (előtte nem volt bankszámlám) Nagyon olcsó szerintem, és nicns gond vele.


(Én valahogy OTP-t semmilyen formában nem ajánlanék)

2010. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
CIB Bank. Jók a feltételeik bár az SMS küldést módosíthatnák
2010. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én OTP juniorról váltottam KH Trambulinra. A koli díjat Neptunon keresztül kell utalni, a KHnál töredékét fizetem érte, mint az OTPnél. Az első 2 kp kivét ingyenes. Jóval kevesebből kijön most a bankszámla költségem, mint az OTPnél. A környékünkön (ahol lakunk, nem a sulinál/kolinál) csak OTP, Erste és KH van, ezek közül választottunk.
2010. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cib Bank Cibezz számlacsomagot lesd meg! Nekem is az van és meg vagyok elégedve.

Netbank, ingyenes utalások, havi 2 ingyenes pénzfelvét, a főszámla mellett egy megtakarítási és egy internetszámla is jár hozzá. A Cibezz Kultiprogram keretében lehet nyerni könyveket, mozijegyet, koncertbelépőket, stb.

2010. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én Budapest bank-os Universo-t nyitottam két éve,tök ingyen van minden,pénzlevétel,havidíj,kártyadíj,netbank. nagyon elégedett vagyok vele.
2010. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!