Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vállalkozó kocsmába hogyan...

Vállalkozó kocsmába hogyan tudja bevezetni azt, hogy a vendégek kártyával is tudjanak fizetni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerzodest kot az egyik kartyaelfogado bankkal: OTP, CIB, K&H.
2017. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Banki szerződéssel és költségekkel, amit vagy beépít utolag az árba vagy benyel. De pl. egy kisfröccs jutaléka kb a kisfröccs árrést el is viheti akár.
2017. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 xswerdy ***** válasza:
100%
most van valami államilag támogatott terminál kihelyezési akció, amiben a későbbi jutalék is erősen korlátozva van. Érdeklődj több banknál.
2017. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A nagy bankok mindegyike kínál kártyaelfogadási lehetőséget.


Tanácsos lenne megérdeklődni többet is, hogy milyen jutalékkulcsot alkalmaznak.


Most melyik banknál van a céged bankszámlája?

Lehet, hogy kedvezményes ha attól a banktól kéred a terminál telepítését.

2017. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és év végéig állami kedvezményesen lehet terminált telepíteni. Az állam finanszírozza a bankok felé, amelyek vagy amelyek egy része a kedvezményt érvényesítik a cégek felé.
2017. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Úgy tudom most az a legjobb lehetőség ahol nincs semmilyen kezdeti vagy havi fix díj hanem csak forgalom után 1%. Ennél kedvezőbbet még nem olvastam.


Aki egy kis fröccsöt 1% haszonnal értékesít az meg is érdemli. De ilyen kocsmáros biztos, hogy nincs.

2017. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Lassan nekem is aktuális lesz a bufeinkbe, de utoljara havi félmillió elvárt bankkártyás forgalom és 5% jutalék volt az ajánlat pár évvel ezelőtt.15-20 ezer közötti egyszeri telepítési dij mellett. Mi ezért is hanyagoltuk.Talán nem csak mi...


[link]


Nyilván nem az 1% jutaléknak, hanem a teljes költségnek kell eloszlania az árrésen. 😀😀😀Legalábbis én így tervezek és vezetek üzleteket.

2017. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor nézz szét most, mert sokkal olcsóbb lett, pár hete volt cikk kiszamolon, hogy nincs semmi fix díj vagy elvárt forgalom és csak 1%.
2017. okt. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Plusz azért üzletenként az internet külön a post terminálokra is ktg. ( mint a pénztárgépeknél)


Mondjuk a havi 2-3 millió forgalomból az eddigi érdeklődők jó ha havi 100.000-et fizettek volna bankkártyával, de ugyanúgy rendezték kp.


Igy én még mindig várok, mivel plusz költségéket feleslegesen nem építenék be az àrakba , vagy csökkenteném a 10-15%-os eredményt emiatt, ha nem meghatározó ennek a forgalmi hányada.

2017. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mennyit vesztesz mert sokan be se mennek ha nincs náluk pénz, csak kártya. Ráadásul ott van az is, hogy kutatások szerint kártyával többet költ ugyanaz az ember.
2017. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!