Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank kártya aktiválása egyenle...

Tele kérdése:

Bank kártya aktiválása egyenleglekérdezéssel lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt imént egy gondom,hogy a gyakorlati helyemen a szerződésre 2x 8 számjegyet irtam a számlaszámhoz,és irtátok hogy nem kötelező ráirni az utolsó 8db nullát.Az osztálytársam már megkapta múlt pénteken kártyára,és még ma se de ma reggel elküldték a bérkifejtő lapot,és az átutalt összegnél nincs semmi,a készpénznél van az adott összeg.Az lenne a kérdésem,hogy ilyenkor postára adják?És ha igen az kb hány nap mire kiér?És mi lehet az oka,hogy nem tudták átutalni?Lehet hogy nincs aktiválva a kártyám(otp junior) már kértem le egyenleget bankautomatánál vagy 10x.Vagy elcseszhettek valamit az otpnél hogy nem lehet utalni a bank kártyámra?


2017. okt. 11. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy a kártyádon van a pénz, akkor szépen ásd el magad, de jó mélyre.
2017. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hiszem,hogy a kártyámon van a pénz,éppen ezt nem értem,hogy miért nem tudták utalni a bank kártyámra.Gondolom postára adták,mivel a papirra azt irták,hogy készpénzben fizettek ki.Mellesleg,miért ássam el magam?Mert feljöttem kérdezni valamit az internetre?
2017. okt. 11. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az osztálytársam már megkapta múlt pénteken kártyára"


Aha, tényleg nem hiszed :D

2017. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthetően fogalmaztam.Elvileg a szerződés alapján bank kártyára kapjuk.Az osztálytársam már megkapta múlthéten pénteken.De én nem,és az én bérszámkifejtő papiromra az van irva,hogy készpénzbeli fizetés.Szóval gondolom postázták,mert nem lehetett ráutalni a bank kártyámra.Ez lenne a kérdés,hogy ilyenkor mivan?
2017. okt. 11. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző arra utalt, hogy a pénz a bankszámlára érkezik, amihez a bankkártya csak egy eszköz. De nem a bankkártyára utalják.


Ha készpénzben írták, akkor nem utalva fizetik.

Esetleg nem a házipénztárból kell felvenned?


Jó lenne megérdeklődni a gyakorlati helyen, hogy hogyan fizetnek ki. Jobb mint várni, infok nélkül.

2017. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,és akkor azt is hogy miért szólt be az első válaszoló. Hát mint irtam,az osztálytársam már megkapta kártyára,szóval 100% hogy oda kellene kapnunk,de mivel nekem nem tudták elutalni,ezért postázzák gondolom.De rákérdezek majd.Jobban érdekelne,hogy miért nem lehet a számlámra utalni?
2017. okt. 11. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!