Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért korlátozta a junior...

Miért korlátozta a junior kártyámat az otp?

Figyelt kérdés

Nem tudok utalni, nem tudok kártyával fizetni az interneten,nem tudom a paypalom használni... csak pénzfelvételre használható.


Valami új törvényt hoztak vagy mi van?



#bank #OTP #junor számla
2017. okt. 21. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utaláshoz semmi köze a kártyának, azt a számládról utalod, ami akkor is lehetésges, ha nem kértél hozzá kártyát.


A PayPal nem minden kártyát fogad el, jellemzően csak a MasterCard és a VISA játszik (Visa electron és Maestro nem).

Online vásárlásra sem minden kártya alkalmas (bár elég ritka az, amelyikkel nem lehet).

Javaslat:

1. nézd meg a kártyás hirdetményt az OTP honlapján, hogy mit lehet vele csinálni

2. nézd meg, hogy van-e megfelelő egyenleged

3. nézd meg, hogy a kártya nem járt-e még le, vagy ha új kártya, akkor aktiválva van-e


Ha ezekből sem derül ki semmi, memj be egy OTP-be és kérdezd meg mi a baj.

2017. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért vettem észre, hogy a felsoroltakra nem lehet használni, mert korábban használtam....

pl még múlt hónapban fel tudtam tölteni a mobilegyenlegem, most már azt se engedi...

A kártya 2020-ban jár le, van rajta pénz.

2017. okt. 22. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem csak a kártya hanem a számla is korlátozva van.

Ilyen amit írtál nincs, mert ha valamiért zárolnák a számlát, akkor semmit nem lehetne vele csinálni.

Ha csak a kártya lenne ideiglenesen zárolva vagy letiltva az ATM-ben sem működne.


Menj be a bankfiókba és ott beszéld meg ezt, ennél jobbat itt senki nem tud neked tanácsolni.

2017. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!