Mit jelent az OTP direkt brókerben az "átvezetési pénzszámla", mikor kerül át a folyószámlámra onnan a pénz?

Figyelt kérdés
Oda került az összeg, amit kaptam az eladott részvények után, a kapcsolt folyoszámlám egy külön sorban szerepel. Mikor megy át arra az összeg vagy azt kérvényezni kell? Átnéztem a teljes netet / doksikat, de nem találtam sehol rá választ. Köszönöm előre is!

2017. okt. 28. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok OTP-s, de szerintem oda át kell vezesd.


Nincs olyan menüpont, hogy forintátvezetés?


Ez a számlád egy önálló befektetési számla, a folyószámlád, meg egy teljesen más számla, függetlenül attól, hogy mindkettő a tied.

2017. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna semmi ilyen, még az direktbrókerből a sima internetbankba visszalépve sincs ilyen, se a helpben, se a google nem talál semmit rá. :( Bbankban simán megy, van átvezetés menüpont.
2017. okt. 28. 18:31
 3/5 A kérdező kommentje:

Otp direkt leírásában találtam egy darab bekezdést erről, se utána se előtte semmi:

"Átvezetés (számlakörön belül)

A Szerződő Fél számlakörében szereplő számlái között történő átvezetések

kezdeményezhetők, ideértve az állandó és terhelési napos (értéknapos)

megbízásokat, valamint a lekötött betét feltörésére/visszavezetésre (telefonos

ügyintézői szolgáltatás esetében) vonatkozó megbízásokat is."


De hogy ezt hol lehet, meg hogyan? Az összes menüt átnézve semmi...

2017. okt. 28. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a válasz.
2017. okt. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, az utókornak álljon itt a válasz:

Az átvezetési pénzszámláról pár nap (nekem 3 munkanap volt) automatikusan átvezetik a pénzt a saját, általad is elérhető számládra.

2017. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!