Azonnali hitel létezik?

Figyelt kérdés
OTPnél vagyok, viszont az kilőve. A Budapest Banknál érdeklődtem a gyors hitelről(úgy reklámozzák, hogy akár a bankfiókban oda adják, bár azt mondta az ügyintéző, hogy 2 hét elbírálási idő) van esetleg valami gyors hitel?

2017. okt. 29. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Próbálkozz a Providentnél.
2017. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
uzsorásnak hívják.
2017. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Sberbankról olvastam egy cikket, hogy náluk még aznap folyósítják ha náluk vezetett számlára érkezik a fizetésed.


Ha nem, akkor pedig egy vagy két munkanap ha minden szükséges dokumentumot az igénylésnél benyújtasz.


Nem provident, ami nagyon kemény kamatokkal dolgozik, hanem kereskedelmi bank.

2017. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sberbankot olvastam. Mivel a 25. életévemet csak februárban töltöm be, így az is kilőve. Providentet nem szeretnék, hogy 3x annyit fizessek vissza...
2017. okt. 29. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

". Providentet nem szeretnék, hogy 3x annyit fizessek vissza..."


Nem fizetsz vissza 3x annyit. Kivéve ha hü*e vagy és otthoni szolgáltatást igényelsz. Amúgy ugyanannyi mint egy sima bankkölcsön

2017. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5, mivel ha folyószámlára igényelném, akár 2(!) hét is lehet a folyósítás, ezért kizártam azt.
2017. okt. 29. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A 25. életév nagyon magas, nézd meg a bank honlapján újra, 23, max 24 lesz az úgy gondolom.


Keress fel egy fiókot, hajlandóak lesznek tárgyalni, ha már csak pár hónap hiányzik és mégis 25 év az elvárás.

2017. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2017. okt. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Sberbankot ajánlom.


Igaz nem annyi idős vagyok mint te, kb. kétszer annyi, de idén augusztusban vettem fel és emlékszem a feltételekre. Minimum 23 éves kor az elvárás.


A kedvezményes kamathoz biztos neked is bankszámlát kell majd nyitnod náluk. Elsőre ennek nem örültem, mert mostani bankomnál olcsóbb, de utána számoltam kicsit és a kedvezményes kamatok miatt így is jobban jövök ki.

Bár ha te OTP-s vagy lehet hogy a folyószámla is olcsóbb lesz a Sberbanknál.


A hitel az mindig kiszolgáltatott és nem öröm, de annyit elmondhatok róluk, hogy korrektek, eddig minden úgy történt ahogy le van írva illetve szóban is korrektül tájékoztattak.


Csak a nagyobb városokban vannak fiókjaik, nekem nyíregyháziként ez nem jelentett gondot, te nem tudom hol laksz. Viszont egy olcsóbb hitelért megéri egyszer átmenni egy másik városba.

2017. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Találtál megoldást?
2017. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!