Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy szüntessen be az Este...

Hogy szüntessen be az Este SuperShop Hitelkártyát?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete igényeltem, de nem küldtem el nekik az bankszámla kivonatot. Bementem kb 4-5 nappal ra az egyik Budapesti Erste Bankba, majd nyilatkoznom kellett arról h visszalépek ettől a sz.r kártyától. Nem kaptam még hálistennek meg a kártyát, de épp vidékre indulás előtt anyám felhozott egy Erstés levelet. Ez állt benne: Köszönjük megtisztelő érdeklődését az Erste SuperShop Hitelkártya iránt! Az Erste Bankhoz benyújtott hitelkártya igénylését gondosan megvizsgáltuk. Sajnálattal közöljük, hogy a banknál hatályban lévő hitelbírálati szempontok alapján igénylését a jelen időszakban nem tudjuk elfogadni. Szíves megértését kérjük, és reméljük hamarosan ügyfeleink között üdvözölhetjük.

Barátnőm rángatott ebbe bele, én meg voltam olyan hülye h belementem. Ez mi jelenthet ez az üzenet. Soha nem akartam ilyen hitelkártyát, mert tudom apukám hogy járt egyszer, és nem akartam abba a hibába beleesni.

Aki tud ezzel kapcsolatba segíteni, azt megtudom köszönni.



#SuperShop #hitelkártya #szeretés #megakarom szűneteni
2017. okt. 30. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy meg se kaptad. Nem kell foglalkoznod vele akkor.
2017. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

"Sajnálattal közöljük, hogy a banknál hatályban lévő hitelbírálati szempontok alapján igénylését a jelen időszakban nem tudjuk elfogadni."


Ez azt jelenti, hogy elutasították a hitelkérelmedet, így meg se fogod a kártyát kapni. Nincs semmi teendőd ezután ezzel kapcsolatban.

2017. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De hát feketén-fehéren leírták, hogy a hitelkártya igénylésedet nem fogadták el.


Még aki nem ért a pénzügyekhez, ennyit az is megért.


Ezek után mit akarsz megszüntetni?


Amúgy is ha nem teljesítetted az egyik igénylési feltételt, mint írtad is, akkor nem kaphatod meg.

2017. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!