Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan ahol MLM-ben lehet...

Van olyan ahol MLM-ben lehet bitcoinnal foglalkozni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
konkrétan hogyan?
2017. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hogy vannak fölöttünk tanácsadók.
2017. nov. 5. 11:45
 3/15 anonim ***** válasza:
milyen tanácsokat lehet adni egy mozgó árfolyammal kapcsolatban?
2017. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Aki tudja miről van szó, az tud tanácsot is adni.


Szívesen válaszolok a kérdésedre, amennyiben azt szabályosan, külön kérdésben, e kérdés szétoffolása nélkül teszed fel, s nem kérdésen belül teszel fel másik kérdést.

Linkeld be ide a kérdésed akkor ott lehet téma annak a megválaszolása.

Ha pedig ennyire nem fontos akkor nemcsak felesleges lenne megválaszolni, hanem ezt a kérdést is értelmetlenül offolná szét.

2017. nov. 5. 13:32
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Húha... A napokban még a vállalkozási formák sem voltak tiszták.


Mlmben meg az adózás sem ugyanúgy tud működni, így alapból már az ezzel kapcsolatos " legális" tanácsadási részen elbukna a dolog, de ha ez még hatványozódik a kockázatviselési hajlandóság figyelmen kívül hagyásával és a kriptovalutával, akkor abból mi lesz?!

2017. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi de eleve csak olyan válaszok érdekelnek amikben a legális szó nincs idézőjelben.

A susmust meghagyom a te fajtádnak.

2017. nov. 5. 15:07
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Legális mlmet adószámos magánszemélyként is folytathatsz, nem kell hozzá feltétlen vállalkozóvá válnod ( mint a magamfajta :-)) ).


De ugyanúgy a teljes vagyonoddal felelhetsz, mint ilyen tevékenység mellett, az összes többiben, az itteni kérdésed alapján, egyedül akkor nem ha a bt kültagja vagy. Szóval ilyen tevékenységgel csak óvatosan, erre akartam utalni, mert a sok lódítás, mellébeszélés, ígérgetés, milliomos jövőkép viheti a vagyonodat is akár.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-ko..

2017. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem alap a tájékozódás. Én legalábbis azért teszem mert szerintem alap, s nem azért mert szerintem nem alap. Oké, tudom, hogy sokan nem tájékozódnak, de biztos vagy benne, hogy annak kell erről magyaráznod aki éppen tájékozódik? Az már csak hab a tortán hogy belekötsz abba aki tájékozóik, s éppen azért kötsz bele mert tájékozódik.

Az pedig már hab a habon, hogy mindeközben arra nem is adsz választ, amiről tájékozódik...

2017. nov. 5. 15:21
 9/15 A kérdező kommentje:

"Legális mlmet adószámos magánszemélyként is folytathatsz"


Ügyesen eltitkolod hogy ez esetben nem lehet költségként leírni semmit. Ugye ezek (és a többi után) nem baj ha nem éppen a te válaszaidra vagyok kíváncsi?

2017. nov. 5. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem titkolom el, miért titkolnám el, pláne hogy a költség leírható?!


Ha tájékozódsz, akkor itt is olvashatod a gy.k-n:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-ko..

2017. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!