Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire éri meg bitcoinnal...

Mennyire éri meg bitcoinnal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Utánaolvastam a dolognak, nagyjából értem a dolgokat. Viszont nagyon örülnék, ha egy ezzel foglalkozó ember válaszolna a kérdéseimre. (tőzsdei spekulánsággal kapcsolatban)

1, A befektetett pénz hányszorosa jön vissza, ha közepesen jól csinálja valaki?

2, Milyen valutával éri meg váltani? USD, JPN vagy EUR

3, Az ebből származott jövedelmet hogyan tudom magyar számlára utalni, hogy ne legyen belőle problémám? Illetve hogyan jelentsem be, hogy törvényesen járjak el, de ne kelljen brutál sokat adóznom belőle.

4, Ti melyik tőzsdénél vagytok és hogy megy?



2014. márc. 9. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A két bebukott bitcoin tőzsde után én várnék a bitcoinnal való foglalkozással. Erről a vonatról lemaradtál egy két éve kellett volna venni pár ezret és 2 hónapja eladni 1000 $ árfolyamnál.
2014. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A bitstamp most is megy, igaz akkorát már nem lehet kaszálni rajta, de azért még valamennyit tuti. Illetve biztos fog még erősödni. Vagy szerinted nem?
2014. márc. 9. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha te még adózni is akarsz ezután akkor semmi hasznod nem lesz rajta :D mellesleg szerintem a Litecoinnail jobban jársz
2014. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából ha úgy is lehet vele keresni akkor inkább csinálnám törvényesen.
2014. márc. 11. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Kibanyasztam 1.5 BTC-t nem fogok az allamnak adni ebbol egy forintot sem :)
2014. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mennyi idő alatt tudtad kibányászni és mennyi befektetéssel?
2014. márc. 12. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
A Litecoinban és a Bitcoinban is bőven van még potenciál. Fog még emelkedni, bőven 1000 dollár fölé. Aki türelmes sokat nyer majd vele egy napon.
2014. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolog betehet a bitcoinnak, én nem tennék rá egy forintot sem hosszú távon. Forintot is elég nagyokat tud ingadozni, pedig van mögötte egy ország amely elfogadja hivatalos pénzéül, van mögötte egy nem kicsi gdp, ezzel szemben a bitcoint csak néhány kávézó, néhány internetes webshop és pár olyan cég használja akiknek tök mind 1 ha elveszíti az értékét a bitcoin. Eleinte a maffia és a fekete kereskedelem segítette ilyen magasra a bitcoint, de ezekre is rászállt már az amerikai kormány.


Ezen a 600-as árfolyamon szerintem mindenki eladta már a bitcoinját azok közül akik az elején szálltak be, én túlértékeltnek látom a bitcoint.


A bányászás nem igazán éri meg, kb az áram számlát kapod vissza, és elég sokat kell bányászni 1 bitcoinért. Tudom, van aki mást mond, de ebből nem fog meggazdagodni senki.

2014. márc. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:))
2017. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így visszatekintve elég jó üzlet lett volna. 60000$ ér:D
2021. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!