Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a következménye ha kihagyok...

Mi a következménye ha kihagyok egy havi befizetést a Fundamenta lakáskasszámba? Illetve annak mi lenne ha a lejárta után nem használom még fel?

Figyelt kérdés
4 és fél éves, ha ez lejárt akkor muszáj felhasználni? Mennyi időn belül?
2017. nov. 8. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs határidő, csak ugye beszedik minden hónapban a 150 ft-os számlavezetési díjat.


Elméletileg talán negyedévente számolják hogy beérkeztek-e az összegek, szóval nem 100% hogy buksz támogatást, ha kihagysz egy hónapot, amennyiben a következő hónapban befizeted. Ez azonban a jogszabály ismerete nélkül csak egy tipp. Annak idején én pl. befizettem előre + egy hónapot, hogy ne legyen belőle baj, ha egyszer megcsúszok, de utána azt hallottam, hogy nem sokat ér, mert mindig az utolsó időszakban beérkezett összegeket nézik, mert az egész célja a rendszeres megtakarítás.

2017. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!