Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp netbank atutalas visszavon...

Otp netbank atutalas visszavonasa lehetseges?

Figyelt kérdés
Elore bocsanat az ekezetert gyorsan irom telefonrol. Tegnap este elutaltam 8500forintot egy szemelynek . Furcsaltam ,hogy nem vette le a penzt tegnap ota . Ma ujbol elutaltam. Nyomkodtam a smart bankot telefonon es eszrevettem ,hogy csak akkor lesz elutalva ha hetfon kinyit a bank. De mostmar ketszer . Lehet valahogy az egyik utalast torolni ?
2017. nov. 18. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, mivel nem ment el az átutalás, az egyiket vissza tudod hívni.

Egyébként banki időn kívül nem teljesülnek az átutalások - kivéve, ha azonos bankban vagytok (mindkettő OTP) és mindkét félnek van bankkártyája.

2017. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg meg tudod mondani hogyan? Telefonon nem talalom az opciot csak azt ,hogy *megismetles* .
2017. nov. 18. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, azt én nem tudom, de holnap estig nem kell aggódnod, addig nem egy el, azt addig meg csak szám.gép elé kerülsz :-)
2017. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rég voltam az OTP ügyfele, de nem hiszem, hogy erre netbankban van mód.

A Telebankot hívd fel, de minél előbb.


Máskor ha ilyen van, ne várj vele, mert oké, hogy péntek délutántól hétfő kora reggelig nem teljesül az átutalás, de arra nem éri meg várni, hogy ezen a honlapon valaki megmondja a biztosat.

2017. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De igen, van rá mód netbankon keresztül is, csak tegnap nem volt ingerenciám külön emiatt belépni a netbankba és megnézni (1,3 vagyok). Gondoltam, majd csak valaki tudja fejből :-)

Nos, belépsz a netbankba - ha még nem tetted meg - Lekérdezések - Tranzakciók, stb, ott rákattintasz a jóváhagyásra vár fülre és talán ott tudod visszavonni. Mivel nincs nem teljesült utalásom, ennél többet nem tudok tenni érted :-)

2017. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

OTP nonstop telefonos ügyfélszolgálat:

"Hívjon minket a (06 1) vagy (06 40) 3 666 666 vagy saját mobil hálózaton a +36 20/30/70 3 666 666 számokon."

2017. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Otp röl otp re se megy át hétvégén, vagy ha zárva a bank. Utaltam már nem egyszer kétszer otp kártyára és cárnom.kellett még a bank kinyilt.
2019. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!