Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident kölcsön otthoni...

Provident kölcsön otthoni szolgáltatással vagy kiutalással?

Figyelt kérdés

Kérdésem, hogy kb mennyi idő alatt kapom meg, ha bankszámlára kérem, illetve mennyi alatt, ha otthoni szolgáltatással kérem? Utóbbi ugye jóval drágább, de annyival gyorsabb is ?

Ha otthonival kérem, lehet akkor is utalással visszafizetni?

Illetve aki már vett fel, amit online kiszámolt, annyi volt a valós visszafizetés is, vagy volt eltérés ?



2017. nov. 20. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A Provident honlapján visszahívást kérsz és akkor az összes kérdésedre választ kaphatsz.

Van rendszeres jövedelmed legalább 3 hónapja?

És igen, úgy hallottam, az otthoni szolgáltatás gyorsabb, de drágább. A többire nem tudom a választ.

2017. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha nem kapok holnapig érdemleges választ, akkor az lesz. Szeretek tapasztalatok alapján is tájékozódni, hogy már csak végső opció legyen a bank.
2017. nov. 20. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

online vagy telefonon megigenyled.

Ha otthonit kérsz kell hozza jövedelemigazolás vagy 6 egyéb is megfelel amivel jövedelmet igazolsz ( szamlatomb, berpapir, bankszakmla kivonat, nyugdíjszelvény, stb )

Hivni fog a helyi területi képviselő házhoz megy megnézi a papirt kiállítja az igénylőt elküldi még aznap ha tudja masnap viszi a penzt jövő héttől heti 1 nap megy és beszedi a heti törlesztődet.


Ez drágább de gyorsabb mint az utalásos ahol szintén neten vagy telefonon igenyelsz időpontot egyeztetsz a regionális irodába. Oda vinned kell a jovedelem igazolást felkuldik másnapra vagy harmadnapra elbiralnak vissza kell menjél idopontra szerződést irni és onnantol szamitva kb. 10 nap múlva folyósítanak. Havonta 1 alkalommal utalva törlesztesz. Otthoninál nincs utalási lehetőség. Pár hete volt jó de csak limitált ideig fekvenni otthonival mivel 0% thm és plusz költség volt. Gyakorlatilag 10 hét alatt fizeted vissza azt amit felvettél 0 ft kamattal igaz heti akár 15.000 /havi 60.000 ft is lehetett a törlesztőd ( én heti 14-el fizetem most ezt a 0%-ost.), de nyilván csak akkor ha van miből. Viszont igy kb ugyanaz mintha gyűjtögettél volna,csak épp előbb tudod megvenni amit akarsz.

2017. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés, akkor írj nekem és válaszolok mindenre. A Providentnél dolgozok.
2017. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!