Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP személyi kölcsön felvétele...

OTP személyi kölcsön felvétele ilyen helyzetben? Fontos!

Figyelt kérdés
Minden papírom megvan hozzá, munkáltatói igazolást is kaptam, hogy havi rendszeres jövedelemmel rendelkezem, szerződésem határozatlan időre szól. Ma bementem az OTPben, a probléma annyi volt hogy nem OTP-s munkáltatói igazolást vittem be, de az ügyintéző megnézte amit vittem. Kaptam egy OTPset hogy töltse ki a főnököm. Viszont van egy olyan rublika hogy a 3 havi jövedelem összege, átlaga. Sajnos bejelentve két hónapja lettem, teljes munkaidőben, előtte 1 hónapig alkalmi bejelentéssel dolgoztam. Van rá esélyem most hogy nem fogják elfogadni mégsem? Előre is köszönöm.

2017. nov. 20. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
az alkalmi bejelentés is bejelentés, szóval az 1 hónap + 2 hónap jövedelmed összege kijön, nem? :D
2017. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ki igen, csak nem tudtam, hogy az is beleszámít :) Illetve az alkalmi miatt a 3 hónappal elosztva nem fogja kiadni a minimálbér összegét..
2017. nov. 20. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a feltételeket, általában bármilyen hitelnek feltétele szokott lenni a legalább 3 hónapos munkaviszony.
2017. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. A próbaidőm pont két hét múlva fog lejárni.. :/
2017. nov. 20. 19:01
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]

Ez szerepel az OTP-s munkáltatóin:


"Alulírott munkáltató kijelentjük, hogy

•nevezett dolgozónk nem áll felmondás vagy próbaidő alatt,"


Azaz egy felelős vezető ezt a munkáltatóit nem írhatja alá (vagy kihúzza a próbaidő részt, de akkor az OTP fogja elutasítani), mivel próbaidős vagy.

2017. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!