Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fennmaradt eurot érdemes...

Fennmaradt eurot érdemes átraknom a bankszámlámra vagy sokat vesztene az értékéből?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem észre hogy még jó régen kaptam eurot egyik kiutazásom alkalmával hogy költsem el magamra. Mind megmaradt. Nagyon szeretnék valamit az internetről vásárolni ezért úgy döntöttem be kéne raknom a bankszámlámra és majd abból fizetek.

A baj csak az hogy így az eroból forint lesz. Inkább tartogassam vagy annyira nem hülyeség bankba rakni?

Viszonylag több pénzről, 15-20 ezer forintról van szó. A mennyiség is attól függ hogy bebtudom-e rakni a kártyára a 2 és 1 érméket.

Sajjos egyáltalán nem vagyok jártas a témában :/



2017. nov. 27. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
:D Menj pénzváltóhoz -aprót sztem ők se veszik be-, váltsd forintra, aztán ingyenesen fizessed be a bank pénztárában a számládra. Vagy egyenesen váltsd be a bankodnál, de ők rosszabbul váltanak.
2017. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!