Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes Most lakáshitelt...

Hol érdemes Most lakáshitelt felvenni?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata?

Melyik bankot ajánlanátok?



2017. nov. 17. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Bankmonitor.hu

Bankráció. Hu

2017. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom nézz körbe alaposan. Hiába a legjobb nekem x bank ha neked meg nem. Valószínűleg nem ugyanolyan a helyzeted mint másnak.
2017. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket én is nézegetem.

A számok alapján van amit preferálnék, de ha van két bank közel azonos feltételekkel, akkor a számokon túl egyéb tényezők is szóba jöhetnek.

Ezért

Én most elsődlegesen a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Úgy mint, ügyintézés gördülékenysége stb.

2017. nov. 17. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ügyintézés szempontjából szerintem a legjobb egy független hitelen ügyintéző, aki mindent elintéz helyetted, csak néha kell összefutni egy-egy aláírásra, azt is általában házhoz viszi, vagy a megbeszélt helyen találkoztok a közeletekben. Szerintem ez így a legkényelmesebb.

Tanácsadás szempontjából is tök jó ez. Az fontos, hogy előre tájékozódj, így biztosan nem tud átverni (sok a kókler a piacon sajnos).

Mi nemrég vettünk fel hitelt, akkor a mi körülményeinknek az Unicredit, a BudapestBank és a K&H felelt meg legjobban. Utóbbit választottuk, mert van fiókjuk a környékünkön, igen felhasználó barátnak ismertük őket, amennyire a barátainktól hallottuk és közel azonos feltételekkel adott hitelt, mint a másik kettő.

Egyelőre még nem csalódtunk, pedig mindketten átvittük a számlánkat és mindent rajtuk keresztül intézünk (csoportos beszedések, utalások, lakásbiztosíás, hitel, stb.).

2017. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!