Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez mi? 2 hét alatt 4 SMS-t...

Ez mi? 2 hét alatt 4 SMS-t kaptam az intrumtól! Adategyeztetés miatt haladéktalanul hívjam fel őket! Nincs semmilyen tartozásom! Soha nem is volt!

Figyelt kérdés
Még én hívjam fel???Most felmérgesített és felhívtam! Elmondtam hogy nekem jogtalanul küldik az SMS-t és elég! És most nem tudnak semmit mondani! Hívjam később! És még a nevem sem érdekelte!😂😂 ez mi????

2017. dec. 4. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kamu próbálkozás
2017. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy félreértetted. Ha betelefonálsz akkor beazaonosításhoz meg kell adnod a személyes adataid előbb. Annyi nem elég hogy betelefonálsz és a telefonszámod alapján beazonosítanak. Addig semmit sem mondhatnak meg adatvédelmi okokból GDPR.
2019. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz még annyit, hogy ha betelefonálsz és ordibálgatsz, sértegeted őket meg értetlenkedsz vagy esetleg egy hosszú monológba belekezdesz rád fogják baszni a telefont. Nem dolguk hallgatni egy olyan ember óbégatását akit még beazonosítani sem tudtak :D
2019. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!