Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet Paypallal lekérde...

Hogyan lehet Paypallal lekérdezni egy hozzácsatolt kártya egyenlegét? Esetleg hogyan lehet lehúzni a Paypalra a kártyáról minden pénzt?

Figyelt kérdés

Azért lenne erre szükségem, mert ez egy ajándék bankkártya és már online fizetésekhez eredményesen használtam, de tudom, hogy van még rajta valamennyi pénz (csak nem tudom, mennyi, mert az ATM-ben sem lehet használni a pin kód hiánya miatt).

Paypallal is tudtam már használni.

Legvégső esetben bemegyek az OTP-be megint, csak legutóbb 2 éve aktiváltam és akkor is órákig tartott a folyamat elintézése, mert senki sem látott még bent hasonló kártyát.



2017. dec. 10. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen ajándék bankkártyát szerezni?
2017. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én egy díjat szereztem, úgy jutottam hozzá ehhez a kártyához.
2017. dec. 10. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik banknak a kártyája? Lehet, hogy csak vásárolni tudsz vele, nem? Ebben az esetben meg nem bankkártya. Ajándékba inkább kupon kártyákat szoktak adni, ha meg bankkártya akkor ahhoz van számla is, ott van a pénzed, nem a kártyán. Ebben az esetben meg, kellett kapnod PIN kódot is. Paypal-al meg nem tudsz lekérdezni bankszámlán található összeget, ugyanis nem férhet hozzá a Paypal. Paypal feltöltése pedig - Wallet - Top Up. Ehhez viszont bankszámláról kell küldened a pénzt a Paypal-nak, mint ha normálisan utalnál pénzt valakinek.
2017. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem férhet hozzá a Paypal? Akkor én hogyan vettem meg egy dolgot 3ezer ftért a Paypallal, ha azon csak 500 Ft-om volt, de hozzá csatoltam a kártyát?

Egyébként OTP Prepaid Meglepetés kártya, azóta kiderítettem, és igen, kéne, hogy legyen valahol pin kódom hozzá a megtalált papír szerint...

2017. dec. 10. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Paypal olyan értelemben nem férhet hozzá, hogy nem tudsz belső banki adatokat megnézni vele, mint például a bankszámla egyenlegét. Viszont ha prepaid, akkor elvileg nincs hozzá bankszámla sem.
2017. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Viszont elvileg Pin kódnak kellene lennie hozzá.

Van lehetőség Prepaid Meglepetés kártyára a szerződést és tulajdonost igazoló lapokkal új pin kódot generáltatni?

2017. dec. 10. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!