Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cib bankos átutalást ez...

Kérdező95 kérdése:

Cib bankos átutalást ez igazol? Ma küldték el, sehol sincs rajta a nevem vagy a számlaszámom. Azt mondták hétfőn jön meg, itt a bizonylat igazol valamit is?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 5. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezt még vissza lehet vonni
2018. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én cibes vagyok, és van olyan stádiuma az utalás kezdeményezésének, ahol már látszik a név és a számlaszám is. A képen mégsem ez látható.

Egyébként üzleti ügyben nálam nem mérvadó, ha valaki screenshototkat küldözget (kb egyszer fordult elő velem, hogy valaki így jelezte felém a fizetés megtörténtét) hanem akkor tekintem kifizetettnek a dolgot, ha a pénz megjelent a számlámon. Szóval én a helyedben erre a képre nem alapoznék semmit.

2018. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
... es amugy barmilyen utalas igazolasa lehet. Annyira nem lehet surgos senkinek se, hogy erre feladd a csomagot.
2018. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen bizonylatnak látszó "dokumentumban" soha nem bíznék. Annyira egyszerű hamisítani, és annyi hamisat is (és igazit) is láttam már, hogy az a biztos, ha megvárod a hétfő reggelt. Ha nem CIB Banknál van a forint számlád, amire várod a pénzt, hétfőn reggel a számládon kell lennie 8-9 óra között
2018. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!