Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS. Németországi Targobank-os...

SOS. Németországi Targobank-os hitel kartyám van nálam Magyarországon. Viszont valamiért nem enged pénzt felvenni az automata. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A hozzá tartozó debit kártya a férjemnél van Németországban.

Eddig mindig működött és egyenleg is van rajta


2018. jan. 9. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
visa?
2018. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xswerdy ***** válasza:
nem igazán az számít, hogy melyik bank adta ki a kártyát, hanem hogy Visa, Mastercard, stb. legyen, ne EC kártya. De ha eddig működött, akkor biztos nem az. Próbáld másik automatánál, vagy hívd fel a bankot.
2018. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az EC-kártyával (maestro) is tudtam pénzt levenni Szlovákiában, meg Magyarországon is. Igaz, hogy 5 euró a díja, de működött.
2018. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Visa kártya van nálam ami a Debit kártya.

Ennek a Fő kartyaja Németországban van a férjemnél ami a Debit kártya.

Megpróbálom ma másik automatánál.

De ami fura, ugyanúgy tudok fizetni vele Magyarországon csak pénzt felvenni nem

2018. jan. 10. 16:27
 5/5 xswerdy ***** válasza:
az én német bankom kb. egy éve bevezette, hogy 50 EUR a minimális pénzfelvét. mindez úgy derült ki, hogy miután nem tudtam felvenni 40-et, felhívtam őket. Lehet, hogy hasonló nálad is a helyzet.
2018. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!