Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident otthoni szolgáltatás?

Provident otthoni szolgáltatás?

Figyelt kérdés

– Az Otthoni Szolgáltatás tartalmazza, hogy az esetleges késedelembe esés esetén késedelmi kamatot, illetve késedelmi díjat a Provident nem számít fel (ide nem értve a kölcsönszerződés felmondásának esetére felszámítandó felmondási díjat és a követeléskezelés alatt felszámítandó behajtási díjat).


Akkor itt nincs késedelmi kamat?



2018. jan. 13. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hat persze hogy nincs. Most azonnal telefonalj es vedd fel!


Az megvan, hogy 110e hitelnel majdnem 70e az otthoni szolgaltatas dija, kamatok nelkul...?

2018. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%
Ne viccelj már az otthoni szolgáltatással eleve dupláját kérik vissza vagy még többet,a pénzért meg mennek.Késedelem nem nagyon lehet.
2018. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Te sem gondoltad komolyan! :-)


4 heti elmaradás díja: 5000ft.

8 hétre ez 10 000ft.

2018. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

A Provident otthoni szolgáltatása ahogy valaki írta is, 110 e ft-nél 70 e ft és ez még nem a kamat.


Tehát olyan mintha 180 e Ft-ot vennél fel, amit kamattal vissza kellene fizetned.


A végén nagyon rosszul jársz.


Én is néztem, hidd el.

Végül a Sberbanknál vettem fel fair hitelt. 2 nap alatt megvolt és a legolcsóbb ajánlatot ők adták.

A hitel az persze hitel, de nem tudok rosszat mondani rájuk.

Ez az én személyes tapasztalatom, ami talán szubjektív, de hogy ilyen otthoni szolgáltatásos providentet ne vegyél fel, azt biztos nem csak én javaslom.

2018. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!