Autóhitel 0% önerővel?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy Audi A6 avantot, 6 millió forintért. Havi 400-450 ezret keresek átlagban, mekkora THM lehet egy ekkora hitelen?

2018. jan. 18. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a havi 4-450-ből nem sikerült önerőt félretenni rá, akkor nem sok jóval kecseget szerintem neked ez. Vagy ennyire le van terhelve a jövedelmed, vagy ennyire nem értesz a pénzügyekhez.


3-6 éves kocsira adnak 0% önerős hitelt eleve?

Általában azért egy 20%-ot szoktak kérni ehhez.

2018. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ezt itt kell megkérdezned, akkor nem keresel ennyit, legfeljebb ha a testedből élsz nem az eszedből.
2018. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jajj, 2-es hát mért nem hiszed el? mindjárt írni fogja, hogy IT területen dolgozik/informatikával foglalkozik/programozó, mint ahogyan szokták :D
2018. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, csak simán Ausztriában, csicskák, hehe. Probáljatok ti meg életben maradni otthon hehehehhehehehe...
2018. jan. 19. 08:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha kéne zsemlére szóljatok bátran, A6-val viszek majd. ;)
2018. jan. 19. 08:19
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi pénzért nem dolgoznék kint külföldön.
2018. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

# 4/6 Időpont ma 08:18

Ez jó! :-)

Olyan valaki nevez csicskának másokat, aki arra büszke, hogy olyan melót végezhet Ausztriába, amit az osztrákok már nem hajlandóak megcsinálni ( fekete mosogató, utcaseprő, pizza futár...), és aki állítólag havi közel fél millát keres, de egy árva ganyija sincs önerőre - de azért beleülne egy más által levetett, szerinte menő kocsiba, mert azzal lehet rajoskodni. Miközben arra nem képes, hogy maga nézzen utána az általa elérhető hiteleknek.


Ha troll vagy azért, ha ez komoly akkor azért vagy vicces.

2018. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoznék és dolgoztam is kint ennyiért, ha indokolt, de ettől azért komolyabb pénzügyi gondolkodással többre lehetne vinni, mint erőn felül hitelre használtautó. Ha meg se szalkas se kaja nincs emelle a fizetés mellé , akkor tényleg csak aránytalan nagy es felesleges kiadás lenne


Pár év alatt 2 ingatlan már az esetleges 6 milliós auto törlesztőjét is kitermelné. Nem pedig a fizetés 25%-a menne el csak az olyan autó törlesztőjére , ami nincs arányban az ehhez a fizetéshez tartozó "presztízzsel" 😀.


Volt munkatarsam vezető pozícióhoz kötötte anno a Mustang vásárlását. Igaz ott már 3000-4000 euro volt az alapfizu.

2018. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

400-450 ezres fizu Ausztriában nem dicsőség. Legjobb barátnőm részmunkaidőben keresett ennyit ott.

A szüleim Németországban élnek, egy fizetésből oldják meg a lakást,rezsit,kajàt, mindent, a másikat teljes egészében félre teszik, de még ők sem akarnak Audival arcoskodni. Pedig nem egyet vehetnének vadiújan.



Szóval keress jobb munkahelyet “csicska”, valamint tanulj meg spórolni,aztán majd ha hitel nélkül tudsz megvenni egy autót szóba állunk.

Addig javaslom a swiftet.

2018. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utcaseprő vagyok napi 26 órában és ez nektek most miért fáj?
2018. jan. 20. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!