Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy nagyobb összegű...

S70Enduró kérdése:

Van egy nagyobb összegű megtakarításom,1 évre szeretném lekötni az OTP-nél, milyen éves kamatja van most a lekötött betéteknél? Az OTP oldalán nem találok róla semmit.

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
2018. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 százalék? Hahaha

Annál kevesebb. 1 százalék alatti. Amikor én néztem tavaly, akkor 0,3% volt a legjobb ajánlat.

Konkrétan nem éri meg banknál lekötni a pénzt.

Esetleg államkötvény hozhat 2 százalékot, de nem 1 éves hanem jóval hosszabb futamidő esetén.

2018. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak bankbetétben gondolkozol akkor cetelem takarékszámla ami jóval többet ad mint az átlag. De az is 2% alatt azt hiszem. Fejből nem tudom.
2018. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

@13:33


Csak kíváncsiságból megnéztem az én lekötésem szerződéseit. OTP-s 1 éves futamidőre, alacsony kockázatú 2%-os.

2018. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 21. 14:02
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%

"Csak kíváncsiságból megnéztem az én lekötésem szerződéseit. OTP-s 1 éves futamidőre, alacsony kockázatú 2%-os."


Mikori szerződés? Esetleg mennyire kiemelkedő összeg? Csak mert új lekötésnél az OTP jelenleg 0.01% (nulla egész egy század százalék, nem elírás) kamatot ad. "Prémium" betétre ez 0,05% (nulla egész 5 század százalék) is lehet. Ezt az OTP jelenleg érvényes hirdetményeiből szedem.

2018. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igaza volt Koplárovics Bécinek Most kötöttem le 1 évre OTP-s alacsony kockázatú 2%-os
2018. jan. 27. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem Koplárovics Béci-nek volt igaza, hanem nekem. :D

Ő pont az ellenkezőjét állította meg ilyen 0.05%-os kamatról beszélt. :D

2018. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
De melyik lekötésre adnak 2%-ot? Mert a hirdetményekből tökre nem az derül ki, hogy bármire is adnának ennyi kamatot. Tényleg érdekelne, mert épp el akarnék vinni OTP-ből cetelemhez pénzt, ahol ehhez képest csak 1.75-öt adnak.
2018. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!