Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék hitelt felvenni,...

Szeretnék hitelt felvenni, szuksegem lenne par infora. Légyszi segitene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma tudtam meg, hogy a szuleim eladjak a hazunkat,igy hat nekem is menni kell. Azt szeretnem tudni, hogy nettó 400.000ft-os fizetesre kaphatnek kb 4-5millio forint hitelt? Kb masfel eve van folyamatos munkam a jelenlegi cegnel ahol dolgozom, 25 eves vagyok.

Az mennyire lehet problema,hogy a fizetesem egy reszet(100.000ft.-ot) HUF.-ban, és a többi 300.000ft.-ot euróban kapom egy másik bankszámlára?

Holnap megérdeklődöm a bankban,csak már nembírok addig várni. Hátha valaki tud segíteni,köszönöm.



2018. jan. 28. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
25 éves vagy, és nem tudsz felmenni a bankmonitor.hu-ra, ahol sokkal relevánsabb infók vannak, mint itt bárki is találgatna, hogy vagy kapsz vagy nem. Ott be tudsz állítani mindent.
2018. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Adóstárs nélkül nem gondolnám, hogy adnak ekkora összeget. Akkor sem, ha ilyen magas a fizetésed. Ugyanis lehet, hogy holnap már nem lesz munkád és egy ekkora összegnél a banknak kell a biztosíték, amikor ha van adóstárs, akkor ott van a másik, akitől még hozzájuthat a pénzéhez.

Nekem nettó 160.000-es fizetésnél 2 millió Ft-ra azt mondták, hogy adóstárs nélkül nem fog menni.

2018. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hogyne kaphatnál. De az is érdekelni fogja őket, hogy mennyi önerőd van.
2018. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még sosem volt hitelem azert vagyok suta a temaban.

Hany % önerőt szoktak ilyenkor kérni kb?

Adóstárs sajnos nem opció nálam. Anélkül elég kevés az esélyem erre?

2018. jan. 28. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Minimum 20 % önerőt kérnek - anélkül nem adnak lakáshitelt.
2018. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs adóstárs, akkor az esélyed gyakorlatilag nulla. De nyugodtan menj be bármelyik bankba és kérdezz rá.
2018. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan fontos az adóstárs.
2018. jan. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, kérdező, voltál a bankban? Mit mondtak?


"a fizetesem egy reszet(100.000ft.-ot) HUF.-ban, és a többi 300.000ft.-ot euróban kapom"


Igazából itt az van, hogy ha van jövedelemigazolásod a teljes összegről, akkor szerintem simán adnának hitelt, csak kérdés, hogy azt a 300 ezer ft-nyi eurót le tudod-e igazoltatni (magyarul az egy stabil, rendszeres jövedelem-e munkaviszonyból)

2018. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!