Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Manapság még van értelme...

Manapság még van értelme dombornyomott kártyát kérni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen gondolkodtam pont a napokban, mert 6 ezer az éves díja, de sok értelme nincs. Az utasbiztosítás miatt talán, mert sokat megyek külföldre. Nem tudom, viszont, hogy milyen esetekben térít, ennek akarok utánajárni.
2018. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakran jársz külföldre (azon belül is távolabbi országokba) és ott kártyával szeretnél fizetni akkor jól jöhet mert vannak helyek ahol nem fogadják el a nem dombornyomottat. Pl. autóbérlésnél legtöbb helyen dombornyomottat kérnek
2018. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy gránitos kártyám van, az simán megéri 15 000-ért is, mert jó az utasbiztosítás, 6 ingyenes pénzfelvétel, sms-ek mindenről. De kinek mi éri meg.
2018. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tamas85hmvhely ***** válasza:

Hazai környezetben használva teljesen felesleges a dombornyomott kártya. Ha sűrűn jársz külföldre EU-n kívül, akkor ott előnyös lehet. Különösen autó bérlés esetén.

Ha ezek az opciók nem állnak fent, akkor nyugodtan maradj a vésett kártyánál. De lehetőleg NE a Maestro-t válaszd, mert azt nagyon sok internetes oldal nem fogadja el vásárláskor.

2018. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!