Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez így nagyon gáz? Lesz...

Ez így nagyon gáz? Lesz belőle bajom?

Figyelt kérdés
Anno fel kellett vennem hitelt(400ezer ft) és nem tudtam fizetni és beadtak végrehajtás stb... és most meg az van,hogy pénzügy számvitel alapszakon vagyok(nem okj) ez a későbbiekben gondot jelenthet nekem az álláspályázatnál?
2018. febr. 15. 17:47
 1/4 xswerdy ***** válasza:
74%
az állás pályázatnál nem. De ha valahova belépsz, és a munkáltatót rögtön megkeresi a végrehajtó fizetés letiltás miatt, az nem cseng túl pozitivan, billentheti a dolgot a próbaidő alatti indoklás nélküli felmondás felé.
2018. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaaa nem fogja, mert megállapodás van a végrehajtóval, havi x ezer forintot fizetek :)
2018. febr. 15. 17:58
 3/4 xswerdy ***** válasza:
68%
akkor nem. alapvetően magánszemélyek esetében nem publikus, hogy ki ellen folyik végrehajtás.
2018. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. febr. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!