Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt 4 nap után...

Próbaidő alatt 4 nap után otthagytam a gyárat, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
4 nap után összevesztem a főnökkel ( több pénzt ígért) és szó nélkül otthagytam a gyárat mondtam ide be se megyek soha, utána jutott eszembe hogy mi lesz a felmondási papírral és az oep igazolvánnyal kipostázzák vagy mégis be kell mennem érte igazából az oep igazolvány a fontos de abba is csak egy munkahelyem van igazolva nem tudom fontos e vagy betudom pótolni azt?!

2017. aug. 3. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

A papírjaid a munkaügyön vannak, nem a sorvezetőnél.

2017. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a sorvezetővel vesztem össze hanem a rendes főnökkel akivel megírtam a szerződést, tehát akkor semmiféleképpen nem postázzák ki ?ha nem megyek be az oep igazolványom ott marad örökre ?
2017. aug. 3. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyisnem postázzák ki, a többi papíroddal együtt. Ha be voltál jelentve, még a 4 napra a fiztésedet is megkapod. Ez nem óvoda. A főnök pattogott valszeg egy sort, majd szólt a hr-en, akik intézik most a papírmunkát.
2017. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú akkor jó ha kipostázzák nincs kedvem bemenni arra a szar helyre am ez a jász plasztik és utólag tudtam meg h a szüneteket is le kell dolgozni a főnok nem is mondta nagyon ideges voltam .
2017. aug. 3. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább Nyíregyházán van ez a gyász-plasztik?:/
2017. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!