Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma a tescoba rámsóztak tesco...

Muscleman666 kérdése:

Ma a tescoba rámsóztak tesco hitelkártyát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondták pár hét megküldik a hitelkártyát névre szólóan. elkérték személyi és lakcim kártyám telefonszámom meg hogy mennyi a havifizetésem hol dolgozom ezeket kérdezték aláirtam pár papirt milyen kedvezményeket pontokat kapok a vásárlások utàn stb csak aktiválnom kell majd a kártyát na most én nemszeretném ezt az egészet és nem aktiválom igy nemhasználom a hitelkártyát akkor semmis az egész dolog olyan mintha nemtörtént volna semmi?ott megkérdeztem azokat akik ezt rámsózták és azt mondták ha nem aktiválom a kártyát 6 hónap után törlödök a rendszerből és olyan mintha semmise történt volna . Én nemszeretném használni és élni ezzel a hitelkártya lehetőséggel igy elég ha nem aktivàlom ?és igy semmi féle anyagi kár nem érhet ha nemhasználom ugye?

2018. febr. 21. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágd ketté. Akkor tuti nem fogod használni.
2018. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Be kell menni a Budapest Bankba és visszavonni! A Tesco velük van kapcsolatba...
2018. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha rádsózok egy rakás .zart azt is elfogadod? Nem adom drágán!
2018. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb hitelkártyánál a kibocsátási és az éves díj akkor is pörög, ha nem aktiváltad a kártyát. Ha aktiváltad, akkor az esetleges havidíj is. Ha pedig ezt nem fizeted be (magától nem fogja levenni a bank, a minimum összeget is csak akkor, ha beállítasz beszedési megbízást), akkor viszont a kb 40%-os kamat és a késedelmi díjak is pörögnek szépen, és csak pislogsz majd, hogyan gyűlt fel sok tízezer (százezer) tartozás egy fiókban heverő kártya miatt, és miért kerültél fel negatív KHR-listára.


Olvasd el a szerződést, ott mit írnak? Ugyanez ez a mérvadó. Azok, akik "rádsózták" a kártyát, bármit mondhattak, nekik nem az az érdekük, hogy lemondd a kártyát. Ha nem mutatták meg konkrétan a szerződés azon pontját, ahol ez a feltétel világosan le van írva (x időn belüli nem aktiválás esetén automatikusan, fizetési kötelezettség nélkül megszűnik a szerződés), addig semmi nem biztos, később sem hivatkozhatsz arra, hogy de hát ők azt mondták...


Ha úgy döntesz, nem kell a kártya, vidd be a bankba (Budapest Bank), mondd fel ott a szerződést, így szabadulhatsz meg a kártáytól legolcsóbban, legtisztábban, legkönnyebben.

Egyébként utánanéztem én is, teljesen jó termék ez, csak tudni kell (jól) használni. Azoknak való, akik be tudják tartani a fizetési határidőt, nem költekeznek túl, alapból sok kártyás vásárlásuk van, és gyakran vásárolnak a Tescóban.

2018. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban az előző jól mondja, van hogy megéri de a Tesco nem nyújt annyi jó szolgáltatást hogy mindent ott vásárolj meg a porszívótol a TV-ig.

Én is szerződtem ezzel a Bbank kártyával kb. 5 évvel ezelőtt de nem aktiváltam és elévült. Egy forintot nem kért a bank. Felhívtam őket és tisztáztam a státuszt. Tehát töröltek 1 év után. Természetesen azért próbálkoztak különböző ajánlatokkal de nem szabad bedőlni ilyeneknek.

Jelenleg ócska parfümökkel szórakoznak fiatal csinos kedves lányok a Tesco külső folyosólyán, ha arra jársz hagyd őket a fenébe és nehogy leállj velük beszélni. Mert az is árverés és az már 15ezer pénzbe fáj.

2018. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!