Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A fundamenta lakástakarék...

A fundamenta lakástakarék összegét más célra is fel lehet használni vagy csak lakással, házzal kapcsolatos dologra, ill. ha nem szabad és én mégis másra használom akkor milyen következményekkel járna?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 16:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jajj hogy te mennyi hülyeséget össze tudsz írni?!


A villany felújítás szükséges volt, egyáltalán nem váratlan. Épp nem volt lejárt LTP de kaptam számlát kérés nélkül, szóval ha lett volna LTP el tudom számolni. Ezt egyébként csak példának írtam, hogy nem igaz, hogy mindenki számla nélkül csinálja a szakmunkát!


A házat pedig megvettük mert így tiszta, ha rendezve van a tulajdoni helyzet. Tök mindegy mennyit ér évek mulva,de amúgy ennél csak többet.

2018. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja és a havi 10 ezret ne vond kétségbe mert tény, ki van számolva. Fixen tudom mennyit fizetek hitelre kamatostul, tudom mennyi az LTP és bizony a kettő különbsége nekem dolgozik, ebből lesz havi 10 ezer Ft nyereség ahhoz képest mintha kp vettük volna. Mivel nem volt elég pénzünk mindenképp kellett a hitel, de nagyon érdekes, hogy még akkor is érdemesebb hitelből venni ha lett volna pénzünk! Na ezért szuper dolog az LTP.
2018. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!