Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A lakástakarékot állami...

A lakástakarékot állami támogatással mikor lehet legkorábban felhasználni?

Figyelt kérdés
Ha tehát én befizetek havonta 20ezret és az állam 72ezret hozzátesz, ha jól gondolom év végén és nem havonta. Vagy havonta? Akkor én mikor költhetem el azt a pénzt felújításra? még abban az évben, ahogy megkapom az állami támogatást? Vagy csak valami futamidő végén?

2018. márc. 7. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a futamidő végén (legkorábban a lakástakarék nyitása után 4 évvel). Az állam az éves befizetésed után ad 30%-ot, maximum évente 72 ezer forintot.
2018. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 éves a legrövidebb futamidő: ha annál hamarabb nyúlsz a pénzedhez, mert valami miatt ki kell venni, akkor az állami támogatást is elveszted.
2018. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legrövidebb megtakarítási idő 4 év, amikor megkaphatod a 30% állami támogatást, ha lakáscélt is igazolsz.
2018. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!