Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Inkaszó került a számlámra....

Inkaszó került a számlámra. Ha nem a számlámra küldöm hanem a barátnőmére akkor övét is inkaszó alá teszik miattam?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne. A barátnőm számlájára ha küldeném a fizetésem. Akkor az ő számláját is inkaszózhatják miatta. Mert nekem inkább jobb lenne ha a fizetésemből tiltanának, mert gyerektartást fizetek (tartozás miatt van nem gyerektartás miatt, de mind1)

Szóval én úgy jobban ki jönnek, de nem szívesen okoznak rosszat a barátnőmnek ha őt is inkaszózhatják.



2018. márc. 9. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkasszózhatják másik ember számláját a te tartozásod miatt.
2018. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Munkáltatónál tiltanak.

2018. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés :(. Ha például a sajátomra kérem és 30-35 napig van rajta utána újra rakják . Akkor például április hónapban nem is tudok pénzhez jutni? Mert hát 10ig meg jön a fizetés. Vagy 15 én tudok majd pénzt fel venni?
2018. márc. 9. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Két hónapban egyszer tudod felvenni a mentes részt.
2018. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tudják követni a végrehajtási ügyeddel kapcsolatos eseményeket az ügyintézők, akkor folyamatosan kint maradhat az inkasszó a számládon. Amint lejár, már ki is adják a következőt rá.

Ha nem tudják követni, akkor elfelejtődhet egy ideig.

Ez attól függ, hogy mennyire vannak leterhelve a végrehajtók.

2018. márc. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De azért tiszta káosz van, én az egyik behajtoval, már tárgyaltam részlet fizetést kértem meg is kaptam fizettem is. Erre át vették az ügyem és rögtön inkaszót raktak a számlámra. Hétvégén nagyon úgy se lehet intézkedni. Akkor még minek adtak részlet fizetést,vagy minek adtak át másik végre hajónak ha fizetem is?
2018. márc. 10. 06:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg mindenhol írjak, hogy a mindenkori, öregségi nyugdíj. Az a 28ezer körüli összegnek meg kell maradnia, vagy ilyesmi. De semmi példa. Nem tudom ki volt már ilyen helyzetben. Nekem is a célom, hogy ki fizessem. De azért meg is kell élni.
2018. márc. 10. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!