Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nincs ingatlan fedezetem és...

Nincs ingatlan fedezetem és nincs még igazolható jövedelmem. Hogyan tudok így gyorsan 500ezerhez jutni? 10 héten belül vissza tudom fizetni

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Vicces vagy...

Szállj le a földre. Akkor mire, milyen fedezetre adna valaki Neked 500 ezret? Az azért nem kevés pénz.

2018. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Elmész a sarki uzsoráshoz, odaadod az egyik vesédet, a fél tüdődet és májadat és már meg is van.


Amúgy mikor szabadultál a diliházból?

2018. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rokonok, barátok.
2018. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Provident esetleg..de nem 500at fizetsz vissza, hiába 10 hét múlva vissza tudod fizetni...ha tudsz rokonoktól, barátoktól kérj inkább...nekik jó esetben ugyan azt az összeget fizeted vissza, míg bármelyik banknak a többszörösét is...
2018. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, a Provident sem hüle, nem fog adni igazolható jövedelem nélkül 500 ezret.

40-ezerre hallottam már, hogy jövedelemigazolás nélkül ad, de 500 ezret tuti nem, ráadásul fedezet nélkül. Azért az nem kevés pénz!

2018. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös

Nem ismerem a providentet csak mindig úgy reklámoz hogy ad boldog-boldogtalannak, hogy milyen összegeket azt sem tudom...csak egy tipp volt, hogy megpróbálhatja...mert mondjuk még mindig esélyesebb, ha házhoz járnak és nem csekken fizeti, hogy vmennyit ad nem úgy mint pl az otp...egyébként igazad van se bevétele, se fedezete így egy sem fog adni semmit...max a család, rokon, ismerős ha úgy állnak anyagilag..

2018. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Provident x idős munkaviszony mellett ad, de ez sajnos nálam nem járható út. Egyéni vállalkozó vagyok és már 250ezernél is kint lennék a mélyvízből. Pár héten belül vissza is jönne ez az összeg, mert van aktív projektem.
2018. márc. 13. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
A bankok is csak x munkaviszony után adnak, sőt határozatlan munkaviszonynak kell lennie ahhoz, hogy valamit is adjanak....Ha egyéni vállalkozó vagy, akkor utalások vannak a kártyádon...bemész a bankodhoz és igényelsz egy 'A' hitelt vagy szabad felhasználású személyi kölcsönt...az alapján el tudnak bírálni...ha nincs forgalom a kártyádon akkor a családod vagy ismerőseid körében próbálkozz kölcsön kérni...
2018. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!