Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe érdemes befektetni az...

Mibe érdemes befektetni az Erste banknál kisebb összeget havonta ami hoz egy kis kamatot is?

Figyelt kérdés
Erste célbetét diák megfelelő? valaki ismeri? Vagy ez nem hoz kamatot csak simán félre lehet tenni azt az összeget amit havonta félreteszel?
2018. márc. 15. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

Kiveszed a bankból és berakod a postán Kamatozó Kincstárjegybe, semmi költsége nincs és 1,75-2,25% a kamat.


Én a Gránitbanknál vagyok ott van 2% kamat a lekötésre.

2018. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a legeslegjobb a lakáscélú megtakarítás. (lakáskassza). Erste-nél is van :) ezt ajánlom, mert kapsz rá kamatot, és az állam még megdobja 30 %-kal. Ilyen nincs most még egy a piacon szerintem.
2018. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!