Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 23 évesen kapnék 25-30 milliós...

23 évesen kapnék 25-30 milliós lakáshitelt? Van valami korhatár?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Fedezet kell , másik ingatlan esetleg az is amire felvetted az uzsorát . Ennyi pénzt 45-50év mire kipörög elvileg. Bérelj inkább olcsón ahol találsz , oda nem vagy kötve és nem adósodsz el a reménytelenségig .
2018. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül? Ha keresel havi 500ezer, 1 millió között, talán. Az ingatlan értékének legalább 20 százalékát önerőnek ki kell fizesd! 30 milliós ingatlannak legalább 6 millió az önereje és akkor 24 millió a hitel. Persze, nagyobb önerőt is kérhet a bank.
2018. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs korhatár, de 20% önerő kell, a havi törlesztő maximum a fizetésed fele lehet, és általában határozatlan idejű, próbaidőt már letöltött munkaviszonyt is kérnek.
2018. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Korhatar annyiban van, hogy a hitel lejartakor nem lehetsz 70 eves, vagy annal idosebb. Szoval 50 evesen mar bajban lennel.

Amugy 2-es: en havi 600k nettora nem kaptam egyedul hitelt ugy, hogy 150 lett volna a torlesztom 20 evre fixalva, mert minimalis onerovel akartam felvenni a hitelt. Csak hogy legyen ellenpelda is a gyakorlatbol.

2018. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze önerővel gondoltam. 15-20 évre.
2018. márc. 27. 08:57
 6/6 anonim válasza:
Nem vagyok szakember de ilyesmi még sosem merült fel. A bankoknak van egy egyedi kockázatelemzésük amit eléggé titokban tartanak úgy tűnik de a lényeg, hogy nem olyan egyszerű, hogy a minimumot hozod akkor oké. Az csak a minimum. Én pl hoztam olyan 40% önerőt és fizetésem negyede volt a részlet szeme se rebbent senkinek annyira sima ügy volt, alacsony kamatkategóriába is kerültem. Minél közelebb állsz a minimum feltételekhez annál neccesebb, és egyébként kissé bankfüggő is, érdemes többnél is próbálkozni.
2018. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!