Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkora az esélye személyi...

Mekkora az esélye személyi kölcsönt felvenni annak aki még csak most töltötte be a 23at?

Figyelt kérdés

1 millio forintrol van szó

Az erstenel

Tapasztalatok?

A feltételeknek minden megfelel

A nettó jövedelem jóval tulszarnyalja att a minimumot amit a bank meghataroz

Olyan ok írjanak akik ennyi idősen kaptak, vagy ezzel foglalkoznak és tudják, hogy általában Mi szokott tortenni


2018. márc. 28. 05:52
 1/5 anonim válasza:
Én 21 évesen vettem fel 80 ezret, mondjuk én a Providenttől. Nem volt különösebb gond, a feltételeknek megfeleltem, már vissza is lett fizetve, igaz a végén egy barátnőm segített benne, mert a főnököm mindent levonogatott napi szinten.
2018. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
800 ezer?
2018. márc. 28. 07:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 18 feletti vagy és van rendszeres jövedelmed, akkor miért ne kapnád meg?
2018. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert fiatal vagyok és azt mondták kizaro ok lehet
2018. márc. 28. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak alapfeltételek, amik meghatározzák, hogy egyáltalán ki próbálkozhat igényléssel. De ezen felül még rengeteg dolog befolyásolhatja, pl mióta dolgozol a munkahelyeden, van-e más tartozásod, van-e vagyonod, milyen címen használod az ingatlant, ahol élsz, ki él veled, nekik milyen jövedelmük van stb. Sajnos, ezek a feltételek nem nyilvánosak és ha elutasítanak, a bank nem köteles indokolni, miért tette.

Ha a saját számlavezető bankodnál igényelsz kölcsönt, azt sokszor egyszerűsített hitelbírálattal kapod meg, nagyobb eséllyel. Meg kell próbálni, akkor fogsz biztosat tudni.

2018. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!