Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eljegyzési gyűrűt vettem és...

Eljegyzési gyűrűt vettem és bank bankártyával fizettem. Nem szetetném ha párom látná, hogy mennyibe került netbankon. Ki lehet valahogy törölni/töröltetni? Köszönöm válaszokat!

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet kitörölni.
2018. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 4. 21:32
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Azért bemehetnél a bankhoz és megkérdezhetnéd, elmondod mi van és hátha tudnak rá megoldást.
2018. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges bemenned a bankhoz. Jól is néznénk ki ha el lehetne tüntetni a tranzakciókat.
2018. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni kitörölni. Viszont nem biztos, hogy a párod rájön, hogy hol vásároltál, hoszen néha a POS terminál nevénél maga az üzletet üzemeltető cég neve jelenik meg. példul kis pista kft. Ebből nem fogja tudni... PErsze az is lehet hogy egy jól ismert ékszerbolt neve fog ott virítani
2018. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!