Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy adósságrendező kölcsön...

Van egy adósságrendező kölcsönös, szeretünk volna egy áru vásárlási kölcsönt is igénybe venni, de sajnos nem kaptuk meg nem egy és ugyan az a bank . Lehet, higy ez miatt nem kaptam meg az áru hitelt?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen el vagytok adósodva, de vennétek fel a következőt.

Felejtős!

2018. ápr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a bank sem hüle: ha adósságrendező hiteletek van, az azt jelenti, hogy a normál módon nem tudtátok fizetni a hiteleket: erre persze, hogy nem adnak hitelt.

Nem tudom, mit akartatok venni, de ha nem hűtő, amire nyár előtt tényleg feltétlenül szükség van, akkor felejtsétek el az áruvásárlási hitelt.

Ráadásul biztosan van olcsóbb megoldás arra, amit akartok vásárolni: pl. a fiam egy külföldi utazás előtt beleejtette a vízbe a telefonját, tönkrement, nem volt "felesleges" 30-40 ezer ft-om egy új telefonra, elmentünk egy mobilboltba és olyan szerencsénk volt, hogy UGYANOLYAN telefont tudtunk venni 5 ezer ft-ért! :-)

2018. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hitelre hitelt? A bankok se hülyék...
2018. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk el adosodva volt 3 hitelunk amit az egyik banknál agy nagyobb hitelből váltotuk ki és fizettünk ki 3 kisebb hitelt úgye nem mindegy hogy egy hitelre fizettek mondjuk 60000ft vagy a 3 helyre összesen 150000ft azért ez nem mindegy.
2018. ápr. 16. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem mindegy, csak épp a 3 hitel már önmagában azt jelzi a bank felé, hogy egymás hegyére, hátára veszitek fel a hitelt - most épp egy 4.-et vennétek fel - ami egyszercsak bedől majd valamilyen előre nem látható esemény miatt.

És mivel nem reagáltál a hűtős- telefonos történetre, így jó eséllyel tényleg valami "írtó fontos", "nélkülözhetetlen" árura kellene.

Ha tudnád fizetni a törlesztőt, akkor rakd össze a pénzt és vedd meg akkor, amikor meglesz rá a pénz.

2018. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most csak 1 hitelunk van amit fizetunk a tobbit már törlesztettük teljesen mindegy , hogy mire vettem voln fel az áruvásárlási kölcsönt szerintem nem függ össze , csak arra voltam kíváncsi , hogy ez miatt mondott német a bank mert nem indokolta meg az okát.
2018. ápr. 17. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ha meglátják, hogy van adósságrendező hiteletek nem nagyon fognak lelkesedni hogy új hitelt adjanak.
2018. ápr. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!