Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felajánlottak hitelt, elfogadjam?

Felajánlottak hitelt, elfogadjam?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok es masfel eve dolgozom. Otp Junior kartyam van erre megy mindig a fizetesem.

Epp nagymamnak utaltam at penzt amikor a holgy felajanlotta hogy tudnek felvenni kamatmentes hitelt erdekelne-e ez a lehetoseg?

Kicsit megijedtem sosem volt meg hitelem de ami azt illeti most igazan jol jonne varatlan kiadasok miatt.

Azt mondta hogy a fizetesem tizszereset tudnam felvenni ami olyan 1,5 millio forint koruli osszeg lenne es ha szeretnem akkor meg igenyli es egy oran belul meg is kapom. Akkor azt mondtam atgondolom es majs visszajovok.


Az lenne a kerdesem hogy ezt hogyan kell visszafizetni? Tehat a kartyamrol fogjak levonni majd az osszeget amivel torleszteni fogom?

Valamint ha megszunik ne adja isten az allasom es nem megy majd a kartyamra penz abban az esetben mi a teendo?

Igazsag szerint nekem nem lenne szuksegem egy millio forinta az megoldhato hogy kevesebbet vegyek fel?


2018. ápr. 26. 22:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Helyesirasi hibakert elnezest de telefonrol irtam.
2018. ápr. 26. 22:41
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Ne vegyél fel hitelt, főleg úgy ne hogy próbálják rádtukmálni!

Keress más megoldást, mert nagyon sokáig szívni fogsz.

2018. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Biztos nem kamatmentes, vagy ha igen az olyan, hogy kb. 1 hónapig kapod és utána vissza kell fizetni, mint a hitelkártya, ha nem fizeted vissza akkor meg elkezd kamatozni 30%-ot.


Ha 1 évre kamatmentes akkor vedd fel és kösd le 1 évre kamatozni. De biztos valami hitelkártya lesz.

2018. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Duma . Bankok uzsorából kamatból jelzálogból egyéb semmittevésük utáni járulékból élnek . Vehetnél fel kevesebbet ha kell de mindenhol érdeklődj utána hol a legjobb ha van ilyen .
2018. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Valami itt nem stimmel. Szerintem is hitelkártyáról lehet csak szó, de azt nem adnak a jövedelem 10-szeres összegben.


Szerintem valamit félreértettél.

2018. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

NINCS kamatmentes hitel. Max kamatmentes 29 napig, utana 83% kamattal nyogheted a 20eveskori hiteledet 50evig.

NE vegyel fel igy hitelt!!!

2018. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
eszedbe ne jusson elfogadni, ingyen hitelt senki nem ad és a bank nem csinál olyat amivel te jársz jól...
2018. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Fel ne vedd. Inkább gyűjtögess. Ezeket nagyon keserves visszafizetni.
2018. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tehát nincs szükséged hitelre, hiszen nem tervezel sem vásárlást, sem beruházást, akkor minek is kellene ez neked???

Jah, hogy ingyen van?????

2018. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

2 probléma van.


1.: Azt se tudod. hogy mit ajánlottak fel, nem tudod a szerződési feltételeket.

2. Nincs szükséged hitelre, akkor nincs min agyalni.


+1:

Van "kamatmentes" hitel, az áruhitelnél szokott ez megjelenni. Persze némi aprópénz is ott is lehet kezelési költségként (asszem laptopra kb 500Ft-al fizettünk vissza többet), illetve van amikor úgymond a bolt fizeti ki a kamatot helyetted, vagyis ezt mondják.

2018. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!