Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felajánlottak hitelt, elfogadjam?

Felajánlottak hitelt, elfogadjam?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok es masfel eve dolgozom. Otp Junior kartyam van erre megy mindig a fizetesem.

Epp nagymamnak utaltam at penzt amikor a holgy felajanlotta hogy tudnek felvenni kamatmentes hitelt erdekelne-e ez a lehetoseg?

Kicsit megijedtem sosem volt meg hitelem de ami azt illeti most igazan jol jonne varatlan kiadasok miatt.

Azt mondta hogy a fizetesem tizszereset tudnam felvenni ami olyan 1,5 millio forint koruli osszeg lenne es ha szeretnem akkor meg igenyli es egy oran belul meg is kapom. Akkor azt mondtam atgondolom es majs visszajovok.


Az lenne a kerdesem hogy ezt hogyan kell visszafizetni? Tehat a kartyamrol fogjak levonni majd az osszeget amivel torleszteni fogom?

Valamint ha megszunik ne adja isten az allasom es nem megy majd a kartyamra penz abban az esetben mi a teendo?

Igazsag szerint nekem nem lenne szuksegem egy millio forinta az megoldhato hogy kevesebbet vegyek fel?


2018. ápr. 26. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd a fenébe a hitelt.
2018. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez egy hitelkártya lehetett, de kicsit furcsállom, hogy a fizetésed 10szeresét oda is adnák... Na mind1 igazából a hitelkártya annak jó, akinek amúgy is van pénze és már bocsánat a kifejezésért fillérb@aszó! Mert ha jól használod és sokat fizetsz vele akkor akár 30-40 ezret visszakaphatsz a vásárlások után egy év alatt, cserébe már pár ezer forint kártyadíjat kell csak fizetned. De akkor mindig időben kell visszatöltened a kártyát, hogy ne fizess kamatot. Ha van pénzed és időd akkor tudsz vele játszani, csak kérdés hogy megéri ez neked a áradságot mondjuk 20 ezer kamatért?
2018. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Banknál dolgozom én is, de ilyet még életemben nem hallottam, hogy másfél éves munkaviszony esetén 10x-esét adják oda. Szívesen elmondom, hogy működik a visszatörlesztés, ha leírod mi ez. Mert a leírtak alapján lehet akár hitelkártya, folyószámlahitel is..de ez nem derül ki. Mindkettőt máshogy kell törleszteni. Nagyon érdemes meggondolni egyébként, ha nincs életbevágó kiadás, akkor nem érdemes felvenni, főleg így, hogy nem vagy teljesen tisztában ennek a jogkövetkezményeivel, amit nem lehet azzal lerendezni, hogy "kamatmentes hitel".. én is jutalékra dolgozom, de számomra elfogadhatatlan, hogy van olyan tanácsadó, aki ennyire lesz*rja, hogy érti-e az ügyfél, csak vegye meg tőle. Már bocsánat a kifejezésért. Szóval ha meg tudod mondani a termék nevét, akkor segítek. üdv :)

2018. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!