Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 6 órába vagyok bejelentve!...

6 órába vagyok bejelentve! Kaphatok Otp nél lakáshitel? Most mentem vissza dolgozni Gyedről!

Figyelt kérdés
A fizetésem brutto 147000ft plusz 25000 gyes és 26600 a családi!8 milliós a lakás,a Szocpolt igénybe vennénk 2 gyerek használt ingatlanra!Így akkor kb 6,5 milliót kellene felvennem!A páromra sajnos nem számíthatok mert kiderült hogy feketén van bejelentve csak a TB fizetik utánna!Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. ápr. 29. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Esélytelen. Fizetés nem is gond, ha a párod is legalább nettó 300 ezret hazavinne bejelentve. Ki lenne a kezes akkor? 8 millióra legalább 1.600.000 FT önerő kell. Min. 10 százlék foglalót készpénzben ki kell fizetni az eladónak, plusz ügyvéd, vagyonosodási adó stb...
2018. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nettó jövedelem számít, de az ezek szerint elég kevés. Egy 8M Ft-os lakásra nagy valószínűséggel egyik bank sem ad 6,5M Ft hitelt, csak ha nagyvárosban, kiemelt településen helyezkedik el.

Kellene önerőt gyűjteni, vagy plusz ingatlan fedezetre lenne szükség, akkor talán van esély.

2018. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!