Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamenta törlesztés kezdete?...

Fundamenta törlesztés kezdete? Kis zavar a rendszerben :D

Figyelt kérdés

A helyzet az , hogy idén április legvégén kötöttem fundamenta lakástakarékot . Beállítottuk a csoportos beszedési megbízást stb stb befizettem a 76ezret számlanyitási díjnak no meg 20 ezret mint első törlesztő .

12.-ét állítottuk be automatikus levonásnak de nem vont le most májusban és a netbankomnál sem ír függőben levő tranzakciót . Felmentem a fundamenta ebankingjára ott azt írja szerződés április végén köttetett de a megtakarítás kezdete május 1. Tehát az a 20 ezer amit befizettem számlanyitással együtt az a májusi törlesztőm és azért nem vont ebben a hónapban ?



2018. máj. 17. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha április végén kötötted, akkor az első megtakarítási hónap a május. Azt pedig befizetted a számlanyitási díjjal együtt, tehát rendben vagy. Júniusban már vonni fogják.
2018. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!