Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ingatlan tulajdonrész kivásárl...

Ingatlan tulajdonrész kivásárláshoz szeretnék hitelt, melyik bankhoz érdemes mennem? Kb.7 milliót szeretnék felvenni.

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amelyik bankot jónak találod. 7 millió forintról van szó, ha én azt mondom, hogy K&H, akkor oda mész?
2017. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ha jó indokot mondasz akkor igen :) de tényleg nem tudom merre induljak. egyedül vagyok egy gyerekkel és nem értek a pénzügyekhez. de azért köszi a válaszod :)
2017. aug. 23. 18:39
 3/15 anonim ***** válasza:
www.bankmonitor.hu
2017. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

mi az, hogy jó indokot?


van magyarországon 8 nagy bank, meg egy rakás kicsi... mindegyiknek van legalább 2-3 konstrukciója, hetente változó akciókkal. ugye nem gondolod, hogy valaki ismeri az összeset?


A jó indok az lesz, hogy aki válaszol, az is ott dolgozik, így reklámozza a saját termékét.


Vannak hitel összehasonlító oldalak, be lehet menni, és kérni ajánlatot, tájékoztatót, ez nem úgy működik, hogy majd itt valaki bebüfögi neked a tutit... Persze, ha elég annyi, hogy valami jó indokot mondjak, akkor mondjuk legyen az X, mert ők a legjobbak. Ez jó indok? Majdnem annyira jó, mintha azt mondanám, hogy szépek a színeik

2017. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
45%
Írta, hogy nem ért hozzá. Valószínüleg azt sem tudta, hogy ez nem ilyen egyszerű. Nem kell leugatni.
2017. aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm.
2017. aug. 24. 08:23
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Basszus... a NÉGYES válaszolt érdemben, és az ÖTÖSNEK köszöni meg... Ebből is látszik, hogy az emberek mennyire megvezethetőek. Aki nyájasan negédesen szól hozzájuk az tuti igazat mond, aki meg erélyesen az tuti hazudik, és milyen bunkó, pfúj.
2017. aug. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves NÉGYES nem írtam hogy hazudsz,de a stílus valóban elég bunkó volt. azért neked is köszönöm az infókat .
2017. aug. 24. 08:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz meg hitel közvetítőket, pl bankmonitor, bankracio, olcsohitelek.com stb

Mi is ezt az utat járjuk most. Nagyon nem egyszerű mert annyi mindent át kell gondolni hogy éri meg legjobban. Pl én kicsi törlesztőt szeretnék a biztonság miatt, ugyanakkor rengeteget előtörlesztenék. Így ezt is nézem, hogy hol milyen feltételekkel engedik ezt. Vagy ott van a kamat periódus kérdése. Át kell gondolnom alaposan, hogy milyen kockázatot vállalunk be!

2017. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

" egyedül vagyok egy gyerekkel "

Szerintem nagy valószínűséggel nem az lesz a kérdés, hogy melyik bank a legjobb, hanem, hogy egyáltalán kaphat-e?

hacsak nincs valami extra jövedelme a kérdezőnek (nettó 500 ezer ft-os fizetés), akkor egyáltalán nem valószínű, hogy 7 millió ft-ot fel tud venni hitelbe, ugyanis 1 fizetésből ketten élnek.

7 millió ft-nak 20 évre (!) felvéve havi 40 ezer ft körül van a törlesztője - ez a lakásrezsi mellett és a gyerek eltartása mellett azért elég jelentős összeg.


Kérdező, nem derült ki, mennyi a fizetésed, de a legtöbb

bank honlapján van lehetőség visszahívást kérni és akkor elmondják, egyáltalán van-e esélyed?

2017. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!