Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérdésem a következő! Mi a...

Kérdésem a következő! Mi a teendő az alábbi esetben? (PayPal)

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is!

PayPal számlát csináltam de a bankkártyámat mivel nem dombornyomatos nem aktiváltattam. (nem adtam meg a számát nem vontak le és utaltak 400ft stb). Limitnek meg van adva 21000HUF! Ez mit jelent? Ettől még tudok fogadni fizetéseket? Tudok utalni a saját számlámra aktiválás nélkül? És PayPal számláról tudok utalni más személynek pénzt?


2010. jún. 17. 14:53
 1/4 anonim válasza:
Annyit tudok, hogy aktiválás nélkül nem tudsz utalni PayPal-ról, csakis aktiválttal. Azt nem tudom biztosra megmondani, hogy tudsz-e így utalni a PayPalodra, de szerintem fogadni sem tudsz fizetést (nem 100%). Egyébként a kártyád hátoldalán rajta van az a 'verification number'-nek nevezett 3 szám?
2010. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elején a kártyaszám alatt van egy 4 jegyű szám.Egyébként az is baj hogy ez maestro bankkártya!Vagy nem?
2010. jún. 17. 17:44
 3/4 anonim válasza:
Ez igaz, én is úgy tudom, hogy a Maestro nem oké a PayPalnak... ebben az esetben nem igen tudok mást mondani, valaki talán tud valamit. Max egy új kártyát is kell csináltatnod(?) Visa-t/Mastercard-ot.
2010. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Továbbra is várom a válaszokat másoktól is!

2010. jún. 18. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!