Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankkártyát fel lehet...

OTP bankkártyát fel lehet tölteni külföldön automatánál?

Figyelt kérdés

Ukrajnában élek, van helyi bankkártyám is, amit független automata is tud tölteni. Ez olyan, amin be lehet fizetni többek között az internetet, feltölteni a telefont, sportfogadás, vagy akár játékokba pénzt lehet tenni, mint Pl World of tanks... Bankkártyát is szoktam rajta tölteni, vesz 0.5% kezelési költséget. Csak ki kell választani a Mastercard lehetőséget és beletenni a pénzt, pár percen belül rajta is van.

Viszont kellene a magyar számlámra is pénz, de nem fogok egy darabig még Magyarországra utazni és úgy tudom Magyarországon a kártyát nem lehet közvetlenül tölteni, hanem csak egy eszköz a számlához.

Mi történik akkor, ha kiválasztom a Mastercard fület, bepötyögöm az OTP-s kártyámat és teszek bele pénzt?

Úgy gondoltam először kis összeggel próbálom meg.



2018. júl. 8. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mi történik akkor, ha kiválasztom a Mastercard fület, bepötyögöm az OTP-s kártyámat és teszek bele pénzt?"


Nem teszel bele pénzt, mert fogja engedni. A szoftver úgy van megírva, hogy teljesíthetetlen dolgokat nem enged véghezvinni.

2018. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*mert NEM fogja engedni :)
2018. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezt így nem lehet, ha jól értem. Kár, sokkal egyszerűbb így, mint bankfiokba szaladgálni.
2018. júl. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!