Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Providentöl vettem fel...

Herceg Jozsef kérdése:

A Providentöl vettem fel kölcsönt. Egészségem kezelése miatt szorultam rá. Mi lehet a következménye ha orvosilag leszázalékolnak, munkaképtelen leszek és nem birom nekik rendszeresen törleszteni? Albérletben lakok és dolgozok magyarországon

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Behajtják mindenképpen!
2018. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Akkor már csak a betegségi segélyemet birják terhelni én meg magyarországon mehetek az utcára a műtétjeim után amit munkafeladatom végzése során értem el.
2018. júl. 29. 09:57
 3/7 anonim válasza:
23%
Józsikám, mehetsz az utcára. Nem kellet volna providentezni. A kutyát nem érdekli hogy téged leszázalékoltak, vagy hogy munkaképtelen vagy. Egy a kérdés: fizetsz, vagy nem? ha fizetsz oké, ha nem akkor ennyi voltál. Jogosan fogják behajtani, jó zsíros kamattal persze.
2018. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi a nevemen az országban. Egyelőre most is korházi befekvésre várok. És ahogy irtam is rengetegbe kerülnek a gyógyszerek és az hogy 8 hónapja szigorúan nem szabad az műtétem után semmit sem csinálnom. De ettöl a számlák jönnek és az albérletet kell fizetni
2018. júl. 31. 11:10
 5/7 anonim válasza:
0%
Még jó hogy jönnek a számlák... Nem is értem hogy gondoltad? Mások majd jófejségből nem kérnek tőled pénzt az igénybe vett szolgáltatások után? Ha az étterembe nem fizetsz, rendőrt hívnak. JOGOSAN. Gondolom azért mégiscsak jó lakni valahol, jó ha van melegvíz/fűtés, illet áram, hogy pl TV-tudj nézni. Ezeket nyilván nem ingyen adják... Szerintem az utolsó forintjaidon inkább vegyél egy kötelet. Fűtéscső/gázcső meg gondolom akad. Mindenki jobban jár(na).
2018. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van nem eus országban kisebb házam. A munka ügyi segélyböl birnám fizetni ha leszázalékolnak. Az egésségem kezelésére vettem fel a hitelt! De nem tudhadtam hogy nem leszek alkalmas a meglévő munkámra
2018. aug. 21. 12:19
 7/7 anonim válasza:
100%
#5 na magadfajták miatt sajnálom hogy magyar vagyok. Belerúgsz egy beteg emberbe, te vagy maga a sátán!!!
2018. nov. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!