Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha skizofrén...

Róbert dávid kérdése:

Mit csináljak ha skizofrén vagyok és munkaképtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig kb 7 munkahelyen dolgoztam,mindenhonnan eljöttem pár óra után mert nem birom a munkát,szorongás van rajtam. szedek gyógyszereket is de igyse megy a munka,nem nagyon hatnak rám ezek a szerek.kapok emelt családit is,de az nagyon kis pénz 20 ezer forint,hol kell elintézni a leszázalékolást? 15 éves korom óta vagyok beteg,szóval a betegségem krónikus. 27/F

2018. ápr. 8. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom hogy rehabilitációsok foglalkoznak ezzel, de nem olyan egyszerű ez a leszázalákolás dolog...

Mindenféle orvosi papír, igazolás, zárójelentés, ambuláns lapok kellenek hozzá, majd elküldenek leszázalékolásra, ahol álltalában nagyon gyökér emberek vannak. Apumnak szívnfarktusra nem akarták megadni a rokkant nyugdíjat, kérvényt ítunk, fellebeztünk, így is csak a rehabot kapta meg, ami mellett heti 20órát kell dolgoznia. Pedig 51éves, 33éve le van dolgozva, de menjen még dolgozni szívinfarktus után...

2018. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sorstársam vagy. Tudom, hogy ez nem vígasztal, de én is skizofrén vagyok. Dolgozni én se tudok max csak 1-2 hónapokat. 31 éves vagyok és engem pl nem akarnak leszázalékolni.
2018. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!