Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél ezt hogy kell visszaál...

OTP-nél ezt hogy kell visszaállíttatnom a bankba?

Figyelt kérdés

Pár éve nem ment rá utalás az OTP kártyámra.

Kaptam pár éve egy levelet tőlük hogy mínuszba vagyok, ezért be mentem hogy meg kérjem hogy szüneteltetés a kártyámat, de azt mondták nem lehet. Kettő választásom volt hogy megszüntessék a kártyámat, erre már nem annyira emlékszek, hogy úgy be állítsák a kártyámat hogy nem 900 Ft von le 1 honnapban hanem csak 180-200 Ft.

Ha jól emlékszek a hölgy azt monda nem tudok addig le venni a kártyáról pénzt, meg ha jól emlékszek erre is akkor úgy mondta a hölgy pár honnap múlva addigra találok munkát.


Valamit be állított nekem csak nem tudom mit, és kérte a 4 db kódot.

Készpénzt adtam 1000 Ft-ott tettetem rá a számlámra hogy ne legyen mínuszba.

Most már megy rá pénz de egy db levelet se kaptam tőlük, igaz azóta mióta el rendtesztem le se vettem a kártyáról pénzt.

De a pénzt vonja le.

Lehet holnap meg próbálok le venni pénzt.

Vagy szerintetek az OTP oldalán is meg tudom ezt velük beszélni.


Ti tudjátok mit kell mondjak nekik hogy mit akarok visszaállítani?

Vagy szerintetek nem kell ezzel foglalkozzak már?


Biztos vagytok itt olyanok ezekbe jártassak meg már csinálták ezt.



2018. aug. 6. 16:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Haveromnak is valamilyen olcsóbb csomagja volt, de ő vissza állíttatta.


Szerinted muszáj visszaállítanom?

2018. aug. 6. 17:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt tudnak/szoktak neten válaszolni legalábbis nekem 2/2 eddig netbankon keresztüli üzenetküldéssel, mind2 esetben 24 órán belül válaszoltak.


Másrészt szerintem a kp felvételi limitet/vásárlási limitet vitték le, de ezt lehet módosítani/megnézni a netbankon(ha van) illetve ha jól emlékszem az automatán keresztül is.

Esetleg deaktiválták a kártyát, ezt szintúgy személyes/netbankon keresztül lehet intézni.


De ennek a papíron, amit akkor kaptál amit intézted szerepelnie kell.

2018. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem kaptam akkor semmi papírt, csak egy számlát, be fizettem 1000 Ft-ot hogy ne legyen mínuszba.
2018. aug. 6. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!