Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vehetek-e fel hitelt, ahogyan...

Vehetek-e fel hitelt, ahogyan elkezdtem az egyetemet?

Figyelt kérdés
Szeretném anyámnak visszafizteni azt a pénzt, amit rám költött, mert nagyon sokszor elmondta, hogy ez mennyi pénz. Szeretném a lehető leghamarabb ezt a 3 millió forintot visszafizetni neki, ahogyan elkezdtem az egyetemet.

2018. aug. 16. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyi a nettó?
2018. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Huha...passz. az biztos, hogy 3 milliót kell neki visszaadnom.
2018. aug. 16. 22:56
 3/16 anonim ***** válasza:
A te nettód mennyi, amit keresel és amiből törleszteni tudod a hitelt...
2018. aug. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Rendes hitelt csak rendszeres munkabérre adnak, ami több mint a minimálbér. Mi lenne a fedezet és ki lenne a kezes?

Egyetem alatt diákhitelt vehetsz fel, amit a tanulmányaid vége után kell visszafizetned. De itt se 1 összegről van szó, hanem havi pár 10 ezer forintokat lehet igényelni.

2018. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen 3 milliót költött rád amit vissza kell adnod?
2018. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Diákhitel1 félévente 350e Ft. Ha alapszakon tanulsz, ez a 7 féléved alatt 2,5 millió forint. A maradék 500-at pedig 7 félév alatt összediákmunkázod.
2018. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös: matek és angoltanár, bérlet, ruhák, stb.
2018. aug. 19. 14:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért jó lehet úgy felnőni, hogy állandóan a gyerek nyakába van varrva, hogy mennyibe kerül. Kérdező, akkor mi a bánatnak kellett anyukádnak gyerek? Nem tudta, mennyibe fog kerülni?
2018. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De azt miért kéne visszafizetni?! Azzal fizeted vissza, hogy te is megadod ezeket majd a saját gyerekeidnek! Illetve anyádat segíted ha majd idős korában szüksége lesz.

Emiatt fel ne vegyél hitelt!

2018. aug. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mivel nem megyek jogi egyetemre, ezért azt gondolja, hogy feleslegesen kidobott pénz volt a magántanár. Ezért kell visszaadnom nekik a pénzt.

Igen, mindig elmondja, hogy mennyire sokban vagyok neki. :)

2018. aug. 24. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!