Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nem vesz le...

Melyik banknál nem vesz le díjat a bankautomata, ha pénzt veszek ki?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Én a K and H-nál vagyok és ott nagyon sokat levesz!
2010. jún. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a folyószámla és a kártyaszerződésedtől függ. Általában a saját bank nem szokott semmi pénzt felszámítani. Ha neked ez is pénzbe kerül, akkor nagyon rossz szerődésed van
2010. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még annyi: nekem unicredites és Budapest bankos van, mindegyik ingyenes saját bankban, az unicreditnél még az utalás is ingyenes
2010. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
citi bank, nekik ingyenes bármely automatából, nem csak a sajátjukból.
2010. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamennyit biztos mindegyik levesz atm-ből való készpénzfelvétel után!

Ha bankfiókban veszel fel pénz ott nem vesznek le azthiszem.

Vásárláskor nem vesz le legalábbis az OTP én annál vagyok.

2010. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A CitiBank "Nullaforintos" számlacsomaggal, minden banki művelet, így az ATM -es pénzfelvétel is ingyenes! Ez bármely pénzintézet automatájánál, és akárhányszor érvényes! Külföldön pedig egy hónapon belül, az első két pénzfelvétel ugyancsak ingyenes! (Tucc ennél jobbat? Hajrá CIB -esek!)
2010. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is K§H-s számlám van. Havi 3 kp felvétel ingyenes a saját automatáikból. Menj be a bankba és kérdezd meg a lehetőségeidet. De minden szolgáltatónál érdemes egy-két évente érdeklődni, mert új, kedvezőbb csomagokat találsz.
2010. jún. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van sok bank ahol ingyenes.

A citibank nulla forintos bankszámla is csak akkor tartalmaz sok ingyenes szolgáltatást ha havi 140 ezer ft érkezik a számlára. Minden banknál van ingyenes kp felvétel de van ahol feltételekhez kötik. Uni creditnél minden felvétel ingyenes. Cibnél is 2 ingyenes

2010. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!