Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Én egy 19 éves fiú vagyok, és...

Én egy 19 éves fiú vagyok, és 3 millió forintot kell össze gyűjtenem 2019 agusztusára, hogy megtudjak venni egy házat, mivel ennyit szinte lehetetlen össze gyűjteni, ezért azt gondoltam, hogy hitelt veszek fel. Hol legjobb felvenni a hitelt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 20:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Addig a pénzemet gyűjteném, és felvennék mellé hitelt.
2018. szept. 17. 20:49
 2/16 anonim válasza:
8%
Jó tanács : NE vegyél fel hitelt! Fiatal vagy még inkább pár év múlva saját lakás.
2018. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez is saját lenne!
2018. szept. 17. 20:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen szerintem nem fogsz bakot találni aki ekkora hitelt adna neked.
2018. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem 3 millió hitel kell, olyan 1,5 M
2018. szept. 17. 21:04
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
A legrosszabb amit tehetsz hogy gyakorlatilag az életed kezdetén adósságba vered magad. Inkább spórolj plusz pár évet, hosszabb távon sokkal jobban jársz!
2018. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

" azt gondoltam, hogy hitelt veszek fel."

Az egy dolog, amit Te gondolsz, az meg a realitás, amit a bankok elvárnak: rendszeres jövedelem, hitelképesség, stb. és nagy valószínűséggel ilyen fiatalon nem fognak hitelt adni, hiszen nincs megfelelő "múltad" banki szempontból. Ráadásul, ha csak egy telefontörlesztésed van részletre, már az is gallyra vághatja a hitelfelvételtt.


"Hol legjobb felvenni a hitelt?"

Ahol adnak.

2018. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem tudok pár évig gyűjteni, mivel jövö aug ig össze kell gyűjteni
2018. szept. 17. 22:36
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Valaki azt mondta, hogy idegennyeltudással persze, na szal hajón felszolgálva, valami nagyon kellemes összeget mondott valami milliósat havi szinten asszem. Szóval ilyen hajópincér pl az talán lehet jó. De az külföld, tengeren.
2018. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

*külvíz


Ja és amúgy vigyázz a külföldi ajánlatokkal, csak ami tutira tisztességes hely, csak olyan helyre menj el dolgozni. PL szállodába párnahuzat mosó-cserélőnek, vagy nemtom irodába nagy céghez, vagy pl valaki Ausztráliába elment takarítónak,ketten voltak a csaj még tanult odakint és egyedül a pasi takarítói keresetéből éltek ketten, és tudtak is félrerakni, már van kocsijuk és házuk is; nemtom,mióta vannak kinn, de még talán asszem nincsenek 30 évesek. És már van teljesen saját házuk, és teljesen saját kocsijuk. Rádióba telefonáltak egyszer. Szóval ketten egy takarítói fizuból éltek, és még tudtak is félrerakni.

2018. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!