Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért utasítják el mindig a...

Miért utasítják el mindig a hitelkérelmem?

Figyelt kérdés

Egy lakáshitelem van havi 41000 ft nincs semmi más hitelem nem vagyok listás direkt lekértem, a számlám pluszos jövedelmem havi 290 e.ft. Eddig 2 hitelkérelmem utasították el 1x 500 e.ft aztán 150 e.ft.

Persze párom a fele akkora fizetésére megkapta mind a 2-őt



2018. szept. 23. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A bankok nem kötelesek indokolni, de ha nagyon egyértelmű az ok, objektív kizáró ok van akkor meg van hogy megteszik vagy a bankfióki dolgozó elmondja, mert az adatokból ő is látja.



Munkaviszonyod határozott idejű, nem próbaidős, több mint három havi ugyanott?

Jövedelmed elbírná a törlesztőt a meglévő hitel mellett is?

Írtad, hogy a KHR-ben nem szerepelsz negatív tartalommal. Ebben biztos vagy?



Mely bankokkal próbálkoztál eddig vagy ilyen Cofidis-félékkel?

2018. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
simán lehet, hogy a munkahely problémás.
2018. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A munkahely stabil 12 éve állami cégnél vagyok. Egyedül lakáshitelem van meg van "A"hitelem elméletileg 805000 forintig le tudok menni ez befolyásolhatja a dolgokat?
2018. szept. 24. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:

805000 forintig? Akkor azt azonnal szuntesd meg! Ez az akadálya.

Mihelyt megszüntetted igényelhetsz hitelt.

2018. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!